V NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.02.2023

1. Informujemy drogich parafian, że od przyszłej niedzieli nowa strona parafialna. Adres nowej strony to www.debrzno-salezjanie.pl

2. Od jutra w naszej wspólnocie swoje praktyki duszpasterskie rozpoczyna ks. diakon Robert Sierota SDB. Będzie wśród nas przygotowywał się do swoich święceń. Otoczmy go modlitwą i serdecznością.

3. Zapraszamy na spotkanie Rady Duszpastersko-Wychowawczej we wtorek 14 lutego. Zaczniemy ja msza św. o 18:00, a następnie spotkanie w Oratorium. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup, sołtysów oraz chętne osoby do animacji życia parafialnego.

4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Niepokalanowa, Warszawy i Lichenia. Zapisy u ks. Damiana.

5. Stałe nabożeństwa środa do NMP Wspomożenie Wiernych w środę po mszy św. porannej i adoracja Najświętszego Sakramentu, tym razem animowana przez wspólnotę Oratorium.

6. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej świątyni.

7. Dziękujemy wszystkim za obecność i organizację Kongresu Maryjnego z okazji 125-lecia poświęcenia naszego kościoła. Słowa uznania kierujemy do zelatorów Róż Różańcowych.

8. Zachęcamy Was drodzy parafianie aby w ramach rozliczenia podatkowego ofiarować 1,5% na nasze Oratorium. Bóg zapłać.

9. Informacja dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Z powodu wyjazdu ks. Proboszcza zaplanowane spotkanie zostaną przesunięta na następujące dni. Piątek 17 luty – Stare Gronowo g. 16:30, Sobota 18.02 – Słupia 17:00, Niedziela 19.02 – Debrzno g. 10:30. Za zaistniałą zmianę przepraszamy.

10. Bardzo dziękujemy osobom, które przygotowały nasz kościół. Za ten piękny dar niechaj Pan im błogosławi.

11. Solenizantom, Jubilatom tygodnia i dobrodziejom materialnym i duchowym, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo św. Patronów.

SCHOLASTYKOWO

12. Zapraszamy dzieci i młodzież na BOSKIE SPOTKANIE do świetlicy wiejskiej we wtorek na godzinę 11:00 – spotkanie prowadzi ks. Proboszcz, oraz w czwartek na 16:00 – spotkanie poprowadzi ks. Damian i młodzież z Oratorium. Będą gry, salezjańska tombola oraz karnawałowe zabawy!

W minionym tygodniu odeszła do wieczności

† Sabina Tomczyk, l. 73, zam. Stare Gronowo.

Scroll to Top