Rozpoczynamy miesiąc czerwiec — czas szczególnej modlitwy i zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30 w kościele parafialnym.
Przychodźmy, aby wspólnie uwielbiać Boga, dziękować za Jego miłość i powierzać Jezusowemu Sercu nasze rodziny, parafię, chorych, samotnych, dzieci i młodzież.
Parafia Wniebowzięcia NMP w Debrznie
Codziennie, godz. 17.30
Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami
