Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

Rozpoczynamy miesiąc czerwiec — czas szczególnej modlitwy i zawierzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30 w kościele parafialnym.

Przychodźmy, aby wspólnie uwielbiać Boga, dziękować za Jego miłość i powierzać Jezusowemu Sercu nasze rodziny, parafię, chorych, samotnych, dzieci i młodzież.

Parafia Wniebowzięcia NMP w Debrznie

Codziennie, godz. 17.30

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami

Przewijanie do góry