III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023

TYDZIEŃ BIBLIJNY

1. III Niedziela Wielkanocna rozpoczynająca Tydzień Biblijny, w którym jesteśmy zachęceni do czytania Ewangelii według św. Jana.
2. Jest już kolejny numer miesięcznika różaniec
3. Dzisiaj na mszy św. o 10:30 swoje imieniny obchodzi ks. Wojciech Kozłowicz. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.
4. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w różna formy jałmużny. (wielkopostna, Misje-Zambia, puszka Caritas). Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
5. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali i wzięli udział w trzeciej już Koronce do Miłosierdzia Bożego ulicami naszego miasta. Szczególne podziękowania: Pani Wiolecie, Strażakom i Ministrantom. Zapraszamy za rok.
6. Jutro (w poniedziałek) uroczystość św. Wojciecha bp-a i męczennika, jednego z głównych patronów Polski. Niech wyprasza dla nas i naszej Ojczyzny potrzebne łaski.
7. W wtorek (25.04) kolejne spotkanie Rady wychowawczo-duszpasterskiej. Początek o godzinie 19:00. Zapraszamy przedstawicieli grup parafialnych, Oratorium, kościelnych, szafarzy, sołtysów i wszystkich, którzy pragną pomóc w animacji naszej parafii.
8. W piątek 28 kwietnia kolejne spotkanie Koła Biblijnego. Początek po mszy św. wieczornej w kaplicy zakonnej. Serdecznie zapraszamy.
9. Zbliża się czas I Komunii św. Próby dla grupy z Debrzna: środa (26.04), czwartek (27.04), wtorek (09.05), środa ( 10.05) o godzinie 15:30. Spowiedź dla dzieci i rodziców z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w piątek 12.05 o 16:00. Sprzątanie kościoła 11 i 11 maja (czwartek i piątek) po mszy św. wieczornej, czyli około 18:40.
10. Pragniemy pomóc Milenie Nowak, która jako wolontariusz misyjny pragnie wyjechać na misje. Jako wolontariusz musi sama zebrać fundusze na ten cel. Dlatego w 3 maja organizujemy puszkę, by ją w tym wesprzeć. Za każdy dar serca składamy w jej imieniu serdeczne Bóg zapłać.
11. Zbieramy chętnych na całodniowy wyjazd do Sanktuarium Maryi Wspomożenie Wiernych do Rumi na Kongres Maryjny. W programie odwiedziny MB Królowej Morza w Swarzewie i wieczorny spacer nad morzem. Kongres odbędzie się 6 maja. Zapisy u ks. Damiana.
12. Solenizantom, Jubilatom tygodnia i dobrodziejom materialnym i duchowym, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo św. Patronów.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności
† Stefan Karczewski, lat. 75, zam. Debrzno
† Wiesław Ziomkowski, lat. 64, zam. Debrzno
† Waldemar Topur, lat. 62, zam. Słupia
† Teresa Deręgowska, lat 80, zam. Debrzno

† Feliks Kazimierz Synak , lat 70 zam. Myśligoszcz

Scroll to Top